• Marysia Michalik

• W dniach 16-18 listopada 2018r, w Hali Sportowej MOSiR w Ciechanowie odbyła się dwunasta edycja Międzynarodowego Turnieju Taekwon-Do MastersMazoviaCup 2018.

W zawodach wzięło udział 630 zawodników z Polski, Białorusi, Rosji, Litwy, Ukrainy, Gruzji i Szwecji. Z Krakowskiej Akademii Taekwondo, której treningi odbywają się między innymi w naszej szkole wystartowało w turnieju 24 zawodników w kategoriach wiekowych od kadeta po seniora. Wywalczyli oni łącznie 13 medali (5 złotych, 1 srebrny i 7 brązowych).

Naszą szkołę reprezentowali Patryk Kulma (8a) oraz Marysia Michalik (6a), która przygodę z Taekwondo federacji ITF zaczęła u trenera Sebastiana Porębskiego prowadzącego treningi dzieci w szkole. Marysia wywalczyła złoto w walkachw kategorii kadet do 48 kg.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Krakowskiej Akademii Taekwondo.