• Matplaneta

MATPLANETA zaprasza na zajęcia z matematyki i logiki.

Matplaneta kładzie nacisk na naukę logicznego myślenia, które jest sercem i sensem matematyki. Staramy się w pełni wykorzystywać potencjał matematyczny dzieci i rozwijać ich talenty. Dzieci pozbywają się lęku przed mierzeniem się z matematycznymi wyzwaniami, są zachęcone do podejmowania prób szukania rozwiązań, analizowania i eksperymentowania.

✅ Uczymy według metody Math Circle opracowanej przez profesorów Uniwersytetu Harvarda.

✅ Zajęcia prowadzą wykształceni trenerzy, którzy są pasjonatami matematyki, a których rolą jest prowadzenie uczniów do samodzielnego odkrywania rozwiązań.

✅ Podążamy za uczniami, więc na poznanie i zrozumienie tematu poświęcamy tyle czasu, ile trzeba. Staramy się nie oceniać.

✅ Wiemy, że błędy są naturalnym etapem uczenia się. To co buduje nasze zasoby to logiczny tok rozumowania. Najskuteczniej przecież uczymy się na własnych błędach.

KONTAKT:

Krystyna Dratwa,

Matplaneta Kraków Bronowice

☎️ tel. 570 339 233

mail: bronowice@matplaneta.pl

• Zapraszamy na nasz fanpage na FB: