• Działania świetlicy szkolnej XI - XII 2023r.

• Działania świetlicy szkolnej  w okresie listopad - grudzień 2023 r.

Uczniowie wykonywali wspólnie oraz indywidualnie prace plastyczno - techniczne, wykorzystując różnorodnie techniki i materiały. Wszystkie prace powstały w czasie cyklicznych zajęć prowadzonych w świetlicy szkolnej w klasach I-III. Oprócz wykonanych prac plastycznych wszystkie tematy były oparte na  tekście literackim i omawiane z dziećmi.Tematy zajęć to m.in..: Dzień Niepodległości, Dzień Jeża, Dzień Czarnego Kota, Jesienne dary, Dzień Misia, Dokarmiamy ptaki zimą, Mikołaj, Choinkowe radości - witamy zimę.

Fot.Ewa Kołbik - Kowalczyk

• ANDRZEJKI 2023 :)

• ANDRZEJKOWA INTEGRACJA 2023

Jesteśmy dumni z zakończenia projektu "Andrzejkowa Integracja" – inicjatywy pełnej kreatywności, zaangażowania i radości, która wprowadziła do naszej szkoły magiczny klimat andrzejkowych tradycji. Dzięki wspólnym wysiłkom uczniów z różnych klas pod okiem zaangażowanych nauczycieli udało nam się stworzyć wyjątkowe wydarzenie, które zjednoczyło społeczność szkolną.Projekt realizowano w naszej szkole od 15 listopada, a jego punktami kulminacyjnymi były dwa dni, podczas których zorganizowano andrzejkowe zabawy (28 i 29 listopada). W I fazie projektu Samorządowa Rada Uczniowska (SRU) pod okiem Opiekuna SU przygotowali piękne plakaty i komunikaty promujące wydarzenia, a także regulaminy andrzejkowych konkursów. Równocześnie rozpoczął się nabór wolontariuszy, którzy pełnili kluczową rolę w przygotowaniu różnorodnych stacji zadaniowych. Grupy zadaniowe, skupione wokół przygotowania stacji, dekoracji, komisji konkursowej czy stanowiska z laniem wosku, wykazały się profesjonalizmem i zaangażowaniem, co przyczyniło się do świetnego przebiegu całego przedsięwzięcia.28 i 29 listopada każda grupa zadaniowa odpowiedzialna była za przygotowanie swojego stanowiska pracy. Zabawy andrzejkowe odbywały się w godzinach lekcyjnych, a ich kulminacją były dwie dyskoteki wtorkowe dla klas 4-6 i 7-8 oraz środowa zabawa dla klas 1-3. Rozrywkę i muzykę dostarczyli sami przedstawiciele SU, którzy również pełnili rolę DJ-ów i animatorów. Podczas dyskotek działało także stanowisko do lania wosku, nad którym czuwał opiekun SU lub inny przydzielony nauczyciel.Nie zapomnieliśmy również o drugim wymiarze naszej akcji – charytatywnym. W oba dni sprzedawaliśmy ciasteczka z wróżbami na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Grupa wolontariuszy pod okiem nauczycieli i dzięki uprzejmości pracowników stołówki szkolnej przygotowała ciasteczka, w których znajdowały się przygotowane przez nas zabawne paski przewidujące przyszłość.Dumnie patrzymy na to, co udało nam się osiągnąć razem i już nie możemy się doczekać kolejnych inicjatyw, które połączą naszą społeczność w duchu współpracy, radości i dobrej zabawy.Projekt "Andrzejkowa Integracja" jest finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji"), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.

• Dzień otwarty

•

13.12.2023 r. od 17:00 do 19:00 odbędzie się dzień otwarty wg następującego porządku:

13.12.2023 r. DZIEŃ OTWARTY

sala 56

p. A. Biedrzycka-Wierzba, p. J. Geringer-Grabda

sala 36

p. P. Mamala (zebranie z rodzicami 3a)

sala 37

p. I. Dyczkowska, p. E. Jawień

gabinet 19

p. M. Listek, p. E. Pieńkowska

18:00 zebranie Rady Rodziców sala 22.

6.12. 16:00-18:00 p. Agnieszka Biernacik – sala 41,

12.12. 17:30-19:00 p. Nina Wójtowicz – sala 42.