• Nasi laureaci!

• Z ogromną satysfakcją informujemy,że uczniowie klasy 8a naszej Szkoły -Piotr Grądziel oraz Kacper Chabowski - zostali laureatami Olimpiady Matematycznej Juniorów, której finał odbył się 18 marca w Warszawie. Mimo, że stopień trudności zadań był bardzo wysoki to chłopcy wykazali ogromne zaangażowanie, wytrwałość i ....po prostu DALI RADĘSkładamy GRATULACJE uczniom oraz ich Rodzicom i życzymy równie wspaniałych osiągnięć w przyszłości:)

• Projekt "Rajd po fach" Podsumowanie

• Udział w cyklu warsztatów w ramach programu „Rajd po fach” już za nami. Kierowani ciekawością, próbą odpowiedzenia samemu sobie na pytania o przyszłość, a czasem… chęcią uniknięcia sprawdzianu chętni uczniowie klas ósmych z zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez krakowskie szkoły ponadpodstawowe. Czy znaleźli idealną dla siebie drogę? Czy któraś z odwiedzanych szkół wzbudziła chęć bliższego poznania? A może wręcz przeciwnie - utwierdziła w przekonaniu: „to nie dla mnie…’’? Tego zapewne dowiemy się dopiero w przyszłości.

Drodzy Uczniowie, podążajcie za głosem serducha, głosem swoich zainteresowań! Cokolwiek wybierzecie, życzymy Wam, żeby były to dobre dla Was decyzje, dzięki którym, w zgodzie ze sobą, będziecie mogli się rozwijać!

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej wideorelacji z kilku z naszych wyjść. Równocześnie dziękujemy Nauczycielom i Uczniom z wszystkich goszczących nas szkół za życzliwe przyjęcie i wspaniałe warsztaty!