• Akcja "Lodówka pełna dobra"

• Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję: „Lodówka pełna dobra” i pozostawili jedzenie potrzebującym mieszkańcom Krakowa. Często posiłki były samodzielnie przygotowane przez uczniów naszej szkoły, którzy pomagając innym doskonalili swoje umiejętności kulinarne. Gratulujemy !

• Hospicjum domowe dla dzieci "ALMA SPEI"

• Klasa 8d włączyła się w świąteczną pomoc dla nieuleczalnie chorych dzieci z Fundacji Alma Spei. Niestety jest to tylko kropla w morzu potrzeb. W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% swojego podatku dla podopiecznych Organizacji. Dzięki temu będzie można zakupić sprzęt medyczny oraz spełnić małe - wielkie marzenia, organizować urodziny, mikołajki czy rodzinne pikniki. Dziękujemy za wszelką okazaną pomoc!

• Dzień Babci i Dziadka

• Nasi uczniowie po raz kolejny wykazali się zdolnościami plastycznymi i zaangażowaniem wykonując laurki dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Nowaczyńskiego. Tym razem zostały one dostarczone z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dziękujemy za dobre serce, piękne prace i wzruszające życzenia, które sprawiły wiele radości.